Kde si raději koupíte sýr?

Tam, kde vás pozvou do výrobny, vše vám vysvětlí a ukážou, zodpoví vaše dotazy ohledně všemožných alergií a přísad, dají vám beze strachu ochutnat výsledek svých mnohaletých zkušeností s výrobou a jazýčkem zákazníka, a kde hlavní sýrař věnuje svůj čas jen vám

nebo

tam, kde před vámi skrývají obsah, ukážou vám jen krásný designový obal, ale když se zeptáte na výrobní proces či ochutnávku, tak vám řeknou, že kdyby dávali ochutnat každému, tak přijdou na mizinu (a přece každý naše sýry zná, jsou všude, tak netřeba ochutnávat), a že to poslední, co potřebují je, aby se jim po výrobně motali lidi a svými dotazy zdržovali zaměstnance?

☀️JÁ MÁM JASNO. A VĚŘÍM, ŽE I VĚTŠINA Z VÁS.

Je ale zajímavé, že když přijde na učení se cizího jazyka, tak často volíme variantu, kdy nás naláká ten super truper obal nebo se spokojíme s tím, že přeci tato jazykovka nebo lektor je vidět všude, tak jejich kurzy musí být prostě geniální….

Tento týden vám chci představit můj WEB.

Můj web je taková SÝRÁRNA, do které vás zvu a ráda vás tam provedu. Dám vám ochutnat, řeknu vám vše o výrobním procesu, a dokonce vám dám i pár fungujících receptů na domácí výrobu sýra. A samozřejmě vám ukážu i to, jak sýr vyrobit. 🧀

PROČ TO DĚLÁM? NEPŘIJDU TAKTO NA MIZINU?

Ne, nepřijdu. Ke svým klientům se chovám stejně, jak bych si přála, aby se jiní lektoři, učitelé či provozovatelé jazykovek chovali ke mně, když se rozhodnu studovat cizí jazyk.

V neděli odpoledne až k večeru se opět přihlásím ke slovu v živém vysílání do skupiny JIP pro tvoji angličtinu, na svém YT kanále a na FP Mentorka Mirka na Facebooku, abych vám ukázala, co v mé ‚sýrárně‘ můžete ochutnat. ZDARMA. A svobodně se rozhodnout, jestli vám způsob, jak pomáhám s angličtinou vyhovuje nebo jestli půjdete na ochutnávku jinam.

Jakékoliv dotazy ráda zodpovím v neděli odpoledne. Jestli máte čas a chuť, projděte si moje webovky sami, v klidu a jsem zvědavá, jestli odhalíte vše, co jsem tam pro vás nachystala nebo jestli vám tam něco chybí, sem s tím.

Každý den až do neděle vám přidám do skupiny JIP pro tvoji angličtinu a na Youtube jeden můj tip na obsah zdarma, který vám pomůže s vaší angličtinou, a který najdete na mém webu.
A co pro vás dnes mám? 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Meet English

Mentorka Mirka

Autorka kurzů angličtiny pro obyčejné lidi
Jazykový mentoring je o předávání zkušeností a znalostí. Mentor působí jako průvodce a pomáhá svému svěřenci nalézt správný směr či řešení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MRKNĚTE NA KRÁTKÉ VIDEO, VE KTERÉM VÁS BEZE SLOV PROVEDU PO SVÉM WEBU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Meet Mirka Meet English - záznam živého vysílání na sítě

A co můžeš na mém webu ZDARMA OCHUTNAT?

BLOG

v angličtině a češtině - inspiruji se svým životem, který je úplně obyčejný a přesto unikátní, stejně jako ten váš (české články jsou motivační a ty anglické můžete využívat pro trénink čtení, protože jsou rozdělené podle jazykových úrovní)

Více informací

PODCASTY

v angličtině a češtině - ty anglické jsou rozdělené podle jazykových úrovní na začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé angličtináře

Více informací

VIDEA - rozhovory a inspirace

V sekci videa najdete rozhovory s inspirativními lidmi nejen o angličtině, záznamy webinářů a workshopů, které se zaměřují na konkrétní témata v angličtině (nejčastější chyby, falešní přátelé apod.)

Více informací

JIP pro tvoji angličtinu - komunita

Již rok spolu s vámi buduji uzavřenou pro anglicky orientovanou skupinu na FB - JIP pro tvoji angličtinu, kde řešíme angličtinu neustále - přihlásit se do komunity můžete pomocí formuláře na webu a dostanete rovnou i odměnu ve formě vzoru motivačního dopisu v angličtině, který se vám bude hodit, když budete hledat práci

Více informací

Minikurzy, výzvy, workshopy

Minimálně 2x ročně pořádám minikurzy, výzvy, webináře a workshopy zdarma, ve kterých vám odhaluji tajnosti angličtiny, nabízím mnoho vychytávek a tipů na učení se angličtiny v běžném životě, jednoduše a v praxi (Tajnosti angličtiny, 5 principů, jak angličtinu žít, Začni mluvit anglicky za 3 dny) a záznamy i materiály z nich nabízím po limitovanou dobu pro všechny registrované účastníky zdarma

Více informací

100 slov, která tvoří 50 % angličtiny

Vyfiltrovala jsem pro vás 100 anglických slov, která tvoří 50 % angličtiny a dala je do přehledné tabulky s výslovností, příklady a dalšími informacemi o anglické gramatice, které si můžete vytisknout a případně se na vše podívat ve video průvodci. Díky tomuto přehledu se můžete soustředit na slovíčka, která jsou opravdu v angličtině důležitá.

Více informací

1. lekce unikátní bible pro začátečníka

1 kompletní lekce e-mailového kurzu pro začátečníky včetně audio nahrávky celé lekce a základů anglické výslovnosti, tréninků a doporučení na cvičení

Více informací

První den vykopávám novým dílem PODCASTU pro ZAČÁTEČNÍKY ze série Live English Podcast Series

CO TO JE?

Jsem propagátorkou učení se angličtiny v našem BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, JEDNODUŠE A V PRAXI.

Live English je koncept, kterým vás vybízím k vnímání angličtiny kolem sebe. K tomu, abyste angličtinu žili, a ne se ji jen učili v nějakém předem určeném čase na značkách.  Podcastová série poslechů tedy vychází z mého běžného života, z témat, na která narážím každý den, a která nejspíš řešíte i vy.

Podcasty pro vás budu nahrávat pravidelně, a navíc je budu rozdělovat podle obtížnosti, aby s poslechem mohli začít i začátečníci.

Všechny podcasty budou mít i svou textovou podobu v mém BLOGU, takže si vše můžete přečíst a pak poslechnout a pak třeba namluvit sami (abyste potrénovali mluvení nahlas).

A jako TŘEŠNIČKU NA DORTU, členové nově vznikajícího anglického klubu Mirka’s English Tea Room navíc získají detailní přehled slovíček z podcastu a blogového článku, rozdělených podle oficiálních jazykových úrovní (A1, A2, B1, B2, C1, C2) tak, abyste jasně viděli, která slovíčka byste měli znát na vaší jazykové úrovni.

O anglickém klubu English Tea Room (Anglická čajovna) vám řeknu v neděli, stejně jako vám ukážu, jak texty budou přesně vypadat a k čemu to je dobré.

NOVOU EPIZODU PODCASTU NAJDETE ZDE