Komunita lidí, kde to žije angličtinou

3. týden patří KOMUNITĚ, která se schází ve FB skupině  JIP pro tvoji angličtinu. Členství zde je zdarma a skupina je současně místem komunitního scházení se a přátelství k angličtině a s angličtinou. 

V průběhu týdne vám ukážu a řeknu hned několik dobrých důvodů, proč být ve skupině a také představím pár novinek, které vám pomohou vyřešit největší bolest, kterou v souvislosti s angličtinou zažíváte a tím je aktivní mluvení a používání angličtiny.  Podívej se na video, ve kterém skupinu představuji. Najdeš ho pod tímto příspěvkem. 

PS: A jestli hledáš konverzačního partnera na angličtinu, scrolluj níž na této stránce. Je tam něco, co tě bude zajímat. 🙂

☀️Stay tuned!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Meet Mirka Meet English - záznam živého vysílání na sítě s představením JIP pro tvoji angličtinu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Meet English

Mentorka Mirka

Autorka kurzů angličtiny pro obyčejné lidi
Jazykový mentoring je o předávání zkušeností a znalostí. Mentor působí jako průvodce a pomáhá svému svěřenci nalézt správný směr či řešení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Krátké představení FB skupiny JIP pro tvoji angličtinu.

Do komunity lidí, kteří chtějí na své angličtině máknout se jde tudy

JIP pro tvoji angličtinu - komunita

Již rok spolu s vámi buduji uzavřenou pro anglicky orientovanou skupinu na FB - JIP pro tvoji angličtinu, kde řešíme angličtinu neustále - přihlásit se do komunity můžete pomocí formuláře na webu a dostanete rovnou i odměnu ve formě vzoru motivačního dopisu v angličtině, který se vám bude hodit, když budete hledat práci

Více informací

ENGLISH MATE - TVŮJ PARŤÁK NA ANGLIČTINU

PROGRAM ENGLISH MATE JE UNIKÁTNÍ PROGRAM PRO PRAKTICKÉ PROCVIČOVÁNÍ ANGLIČTINY KAŽDÝ DEN, který je určený pouze pro klienty, studenty a zákazníky Mentorky Mirky nebo pro členy FB skupiny JIP pro tvoji angličtinu. Program je nenárokový a vyhrazuji si právo odmítnout registraci do programu bez udání důvodu. 

MATE je

  • tvůj kamarád/ka/parťák/parťačka, se kterým/kterou můžete procvičovat a trénovat angličtinu každý den.
  • Zažijete spolu víc praktické angličtiny a opravdu se spolu posunete v AKTIVNÍM POUŽÍVÁNÍ ANGLIČTINY, protože se propojíš s někým, kdo tě podpoří, kdo je na tvé vlně a kdo má podobné zájmy a životní situaci, jako ty. 
  • Najít svou SOUL MATE na procvičování angličtiny můžeš buď tak, že 
  • napíšes svůj požadavek přímo do skupiny JIP pro tvoji angličtinu sem NEBO
  • vyplníš krátký seznamovací formulář a já vás propojím s někým v rámci skupiny či mezi mými klienty, kdo by s tebou na základě tvých a jeho/jejích požadavků mohl být kompatibilní.
Více informací