Objednávka úvodní konzultace k mentoringu

Sedneme si? Bude vám vyhovovat můj styl vedení k výsledkům? Potřebujete si ujasnit, kdejak si s angličtinou stojíte? Potřebujete doporučit vhodný program tak, abyste dosáhli svého cíle? Rezervujte si můj čas jen pro vás. Objednejte se na úvodní konzultaci k individuálnímu vedení a výuce angličtiny

 • 1
  Úvodní konzultace
  Vyhradím si čas, který budu věnovat jen Vám a Vašim potřebám. Budeme si povídat o tom, co Vás motivuje, co děláte, kolik máte času jen pro sebe a jaký máte cíl. Dotkneme se i toho, jak, kdy a kde využíváte angličtinu anebo jaké máte plány s angličtinou. Popovídáme si anglicky, abych Vám mohla doporučit vhodný program. Nakonec Vám představím můj styl vedení angličtiny, který je o pozitivní motivaci a každodenní praxi.
 • 2
  Doporučím Vám vhodný plán
  Jeden chytrý muž (Albert Einstein) jednou řekl, že pokud něco nedokážete vysvětlit jednoduše, pak tomu dostatečně nerozumíte. Všechny mé programy jsou založené na jednoduchosti a praxi. Učebnice u mě nehledejte, stejně jako složité vysvětlování gramatiky 'nasucho' bez praxe. Vše co učím jsem si sama zažila a Vám předávám své zkušenosti a postupy, které opravdu fungují. Připravím a doporučím Vám výukový plán, který je nejvhodnější právě pro Vás. Ne pro všechny, kteří se chtějí naučit angličtinu, ale jen pro Vás. Individuální mentoring je zjednodušeně individuální výuka angličtiny a mentoringový program je dlouhodobější program výuky (minimálně půl roku) se zaměřením na vaše individuální potřeby.
 • 3
  Je to o Vás
  Představte si, že se chcete naučit uvařit svíčkovou, ale zatím zvládnete jen guláš. Hlady neumřete, ale na sváteční oběd to není. Když budete vařit každý den, necháte se vést zkušeným kuchařem, který vám předá všechny vychytávky a triky, tak za pár měsíců uvaříte svíčkovou jako od babičky. A stejně to je i s angličtinou. Když se jí budete věnovat každý den a vše hned použijete v praxi, tak za pár měsíců zaznamenáte obrovský a trvalý pokrok. Dejte si cíl, pracujte každý den a hledejte příležitosti pro praktické využití angličtiny ve svém každodenním životě. Nezkoušejte to, ale dělejte to. Věřte si a povzbuzujte se. Nikdo to neudělá za Vás. Jednoduché věci jsou geniální a geniální je obvykle jednoduché. ENJOY!

Pokud spolu začneme spolupracovat a plnit vaše anglické sny, pak vám cenu této konzultace ráda odečtu z ceny vybrané služby, kurzu nebo programu. 

Mentorka Mirka

V jednoduchosti, každodennosti a praxi je váš pokrok v angličtině. 

Mirčin mentoring program je velkou příležitostí pro ty, kteří se chtějí z pozice (věčného) začátečníka v angličtině pevně postavit na nohy. Jejím programem jsem si prošla a velmi oceňuji lidskost a pochopení. Nebojím se na cokoliv zeptat. Pokud v něčem tápu, vždy mě dokáže nasměrovat zpátky a dovysvětlit, co potřebuji. Cestu k angličtině si sama vyšlapala a díky svým zkušenostem položila základy efektivní metody, která vás dovede až k vašim snům – umět anglicky a prostě se domluvit. Každý den máte k dispozici jasný a stručný plán, co se učit a trénovat. Dlouhodobým tréninkem a učením brzy začnete vidět výsledky a zjistíte, že angličtina je vlastně jednoduchá. Není totiž jen o slovíčkách a časech, jak si mnozí myslí, ale o strategii, jakou se jí budete učit. Ještě jsem se nesetkala s tak propracovaným systémem. Mentoring program od Mirky mě samotnou vystřelil v angličtině tak vysoko, že jsem mohla začít pracovat v anglické školce a později i jako lektorka angličtiny pro děti předškolního věku.
Aneta Štěpánková Průvodkyně vzděláváním a lektorka angličtiny všemi smysly