Good Oldschool English course

e-mailový kurz angličtiny

Anglické idiomy a fráze i spojení z běžně používané angličtiny. V e-mailu k přečtení a k poslechu každé lekce. 20 lekcí a v nich více než 30 běžných anglických frází s příklady použití. 

Chceš tuto e-mailovou sérii koupit jako dárek? Klikni sem

@  Chceš zlepšovat angličtinu, ale stačí ti číst emaily anebo si něco poslechnout?

 

@ Jsi introvert a nechceš se nikde ukazovat a nutit do akce ve skupině?

 

@ Chceš vědět, jaké anglické idiomy a fráze používají obyčejní lidé v běžném životě?

 

@ Máš e-mailovou schránku?

 

@ Řadíš se v angličtině mezi mírně pokročilé až pokročilé?

Co dostanu a jak?

Od okamžiku uhrazení objednávky, dostaneš každý den jeden e-mail s jedním idiomem, frází anebo slovním spojením, které můžeš rovnou použít v praxi, protože ti napíšu, jak s ním pracovat, aby tvoje angličtina zněla přirozeněji a méně školně. Součástí emailu bude i zvuková zpráva pro poslech anglické fráze a příkladů v angličtině. 

20 běžných spojení, které používají rodilí mluvčí a můžeš je začít využívat také ty. 20 dní, které zlepší tvé porozumění angličtině a také tvou anglickou slovní zásobu a vyjadřování. Většina anglických frází je určená pro pokročilé, ale s mnoha si poradí i začátečník.
Celkem 30+ anglických frází a idiomů v příkladech s překladem do češtiny pro dokonalé porozumění kontextu. 

Žádné strojené fráze, ale praktické obohacení tvé angličtiny. 

 • Pokud CHCEŠ
 • mluvit jako rodilý mluvčí (česká kolokace)
 • smysluplně a použitelně rozšiřovat slovní zásobu (česká kolokace)
 • rozumět běžné mluvené angličtině (česká kolokace)
 • znít 'normálně', když mluvíš anglicky
 • Pokud často přemýšlíš
  proč nerozumíš filmům anebo seriálům, když jinak je tvoje angličtina na vcelku slušné úrovni
 • v čem může být zakopaný pes (to je český idiom) anebo jádro pudla (taky idiom) normálně znějící angličtiny
 • proč tvoje angličtina zní nějak strojeně a školně
 • proč tady Mirka dělá z komára velblouda (český idiom) a neřekne to prostě rovnou: Co to do háje je ten idiom anebo kolokace?
 • Pokud chceš VĚDĚT
  co je idiom a kolokace a k čemu ti budou dobré ve tvé angličtině, pak tento e-mailový kurz v dobrém slow oldschool stylu je přesně pro tebe.

Co říkají absolventky mých kurzů, které se mnou už spolupracovaly?

Pokud si nejsi jistá jakým způsobem se chceš učit angličtinu a hledáš svůj styl učení a učitele velmi empatického, kde se nemusíš stydět za své nedostatky a kde se můžeš zeptat klidně i několikrát na to, co ti není jasné, tak určitě ti doporučuji úžasnou Mirku, která chápe, že nechápeš a vytáhne na tebe skvělou techniku učení angličtiny, která prostě funguje.
Linda
Mirka používá fígle, které mě aktivizují, abych se angličtině věnovala každý den :).
Marcela
Niki_mentorka Mirka
Z celého srdiečka ďakujem, že si zmenila môj pohľad a naučenú frázu, že ja nemám bunky na jazyky. Naozaj som sa vďaka tebe presvedčila, že vedomosti mám a dokonca ich dokážem aj použiť. Zdvihla si mi sebavedomie. Si skvelá žena a robíš úžasnú prácu.
Monika

READ, LISTEN, LEARN

za méně než poštovné...

Nyní můžeš dopřát e-mailový kurz někomu blízkému, kdo ocení smysluplný dárek nejen k Vánocům

Poukázka na kurz má platnost půl roku od zakoupení a s angličtinou tak může obdarovaný začít hned nebo až za pár měsíců. 

Po úhradě objednávky ti přijde e-mailem potvzení s unikátním kódem poukazu a dárkovým poukazem k vytištění. Obdarovaný využije poukaz tak, že zadá unikátní kód ve speciální části mého webu: www.mentorkamirka.cz/vouchers

Mirko, emailový kurz mě zajímá, ale chtěl/chtěla bych to jinak anebo o něčem jiném...

Napiš mi jak a o čem Jano, Markéto, Aničko, Petře, Honzo, Pepo, Radko....

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Mentorka, koučka, lektorka, učitelka, kamarádka....

Jako mentorka jsem za vás vyzkoušela neskutečně mnoho cest a přístupů k angličtině. Našla jsem zkratky, přeskočila louže a někdy jsem se musela na své cestě vrátit, abych zjistila co funguje a co ne, co je důležité a kam je třeba směřovat pozornost a energii, aby to dlouhodobě fungovalo. 

Mentoring je o vedení a poradenství, které vychází ze zkušeností. Moje zkušenosti jsou jak v rovině teoretické, tak i praktické. Nejenže jsem hrdou držitelkou certifikátů, které vypovídají o dobře zvládnuté teorii, ale mám za sebou i léta praktických zkušeností, jako vrcholová manažerka, lektorka angličtiny, soukromá učitelka, kamarádka na telefonu a nyní také jako máma, která stále víc chápe, jak si vlastně osvojujeme svůj rodný jazyk a jak tohoto procesu využít pro učení se jazyka cizího. 

Jsem praktik a potřebuji znát konkrétní využití všeho, co se v životě učím a tento přístup aplikuji i na vás :). Vedu vás k tomu, aby vás angličtina bavila a měli jste ze svých výsledků radost. Abyste se zaměřovali spíš na to, co už zvládáte, místo toho, co ještě neumíte.

A užívali si celou cestu za skvělou angličtinou.