E-mailový kurz pro začátečníky

Jediný e-mailový kurz angličtiny pro dospělé, který to bere od úplného začátku. Srozumitelně a jasně, bez složitých gramatických kliček a výrazů a s poslechem každé lekce.

Technicky nenáročný online kurz angličtiny pro začátečníky!

Stačí pouze e-mail. 

Pokud chceš tento kurz koupit jako dárek, klikni sem

Tento e-mailový kurz je pro tebe pokud

 • chceš začít s angličtinou od úplného začátku jasně, jednoduše a srozumitelně
 • je pro tebe ideální číst si e-maily a poslechnout si správnou výslovnost ve svém telefonu či počítači
 • jsi spíš introvert a nechceš se nikde ukazovat a nutit do aktivit, které ti prostě nesedí
 • potřebuješ začít s angličtinou znovu od začátku a tentokrát líp a s výsledky, na kterých můžeš stavět
 • máš e-mailovou schránku
 • jsi v angličtině začátečník nebo věčný začátečník
 • bojíš se, že technicky nezvládneš klasický online kurz angličtiny - tady ti postačí jen e-mail
Pro začátečníky je tento kurz velmi srozumitelný a jasně sestavený a opravdu všichni začátečníci se rozhodně posunou kupředu. Za mě absolutní spokojenost.
Dana

Co dostaneš a jak?

V pěti denních sériích dostaneš celkem 44 e-mailů. Jedna lekce angličtinypřečtení a poslechu na den a po pěti dnech následuje 2denní přestávka. Vše maximálně jednoduše, srozumitelně a v praktických příkladech, abys věděl/a, jak vše skutečně použít. Dám ti také doporučení na trénink a cvičení angličtiny tak, aby ti vše dávalo smysl a zůstalo v hlavě.  
Součástí e-mailů bude i hlasová zpráva pro poslech správné výslovnosti a doporučení cvičení a tréninku probírané gramatiky a slovíček. 

44 dní. 44 lekcí. 2 měsíce, které nastartují tvoji angličtinu tak, že budeš chtít víc. 🙂

Nečekej nesrozumitelné gramatické poučky, ale jednoduché, polopatické a názorné vysvětlení, které je pochopitelné pro všechny bez ohledu na věk a vzdělání.  

Je super výhoda, že nemusím v určitou dobu někde být. Kouknu se třeba na tři dny zároveň. Můžu se kdykoliv k lekcím vrátit. Tohle všechno je obrovská přidaná hodnota tvého e-mailového kurzu. Poprvé v živote jsem napsala, na Tvůj popud, malý dopísek v angličtině. Je opravdu malý, zatím si na víc netroufám. Ale pro mě je to vítězství. 😊
Markéta
Nejvíc se mi na kurzu líbí, že v něm jsou opravdu podstatná slova, věty, fráze pro normální hovor a ne knižní angličtina. Ráda bych ti poděkovala za tento e-mailový kurz pro začátečníky.
Simona
 • Pokud CHCEŠ
 • začít od začátku jistě a smysluplně
 • získat srozumitelně a jasně pevné základy angličtiny
 • rozumět stavbě anglické věty
 • pochopit prosté anglické časy
 • Pokud často přemýšlíš proč
 • nerozumíš učebnicím pro samouky
 • máš pořád problém postavit i základní anglickou větu
 • se nemůžeš pohnout z místa a už léta se vracíš na začátek
 • nenacházíš odvahu začít

Nyní můžeš dopřát e-mailový kurz pro začátečníky někomu blízkému, kdo ocení smysluplný dárek nejen k Vánocům. 

Poukázka na kurz má platnost půl roku od zakoupení a s angličtinou tak může obdarovaný začít hned nebo až za pár měsíců. 

Po úhradě objednávky ti přijde e-mailem potvzení s unikátním kódem poukazu a dárkovým poukazem k vytištění. Obdarovaný využije poukaz tak, že zadá unikátní kód ve speciální části mého webu: www.mentorkamirka.cz/vouchers

Mentorka, lektorka, učitelka, kamarádka....

Jako mentorka jsem za vás vyzkoušela neskutečně mnoho cest a přístupů k angličtině. Našla jsem zkratky, přeskočila louže a někdy jsem se musela na své cestě vrátit, abych zjistila co funguje a co ne, co je důležité a kam je třeba směřovat pozornost a energii, aby to dlouhodobě fungovalo. 

Mentoring je o vedení a poradenství, které vychází ze zkušeností. Moje zkušenosti jsou jak v rovině teoretické, tak i praktické. Nejenže jsem hrdou držitelkou certifikátů, které vypovídají o dobře zvládnuté teorii, ale mám za sebou i léta praktických zkušeností, jako vrcholová manažerka, lektorka angličtiny, soukromá učitelka, kamarádka na telefonu a nyní také jako máma, která stále víc chápe, jak si vlastně osvojujeme svůj rodný jazyk a jak tohoto procesu využít pro učení se jazyka cizího. 

Jsem praktik a potřebuji znát konkrétní využití všeho, co se v životě učím a tento přístup aplikuji i na vás :). Vedu vás k tomu, aby vás angličtina bavila a měli jste ze svých výsledků radost. Abyste se zaměřovali spíš na to, co už zvládáte, místo toho, co ještě neumíte.

A užívali si celou cestu za skvělou angličtinou.