Rozmluv svoji angličtinu za 7 dní

Spousta lidí píše a čte anglicky hodně dobře. Je to fajn, je to určitě užitečné, ale není to tak trochu málo? Základním účelem každého jazyka je komunikace. Komunikace je mluvení s lidmi a před lidmi.

Umíš mluvit anglicky?

Marně hledáš příležitosti mluvit a používat angličtinu v běžném životě anebo raději nemluvíš, protože

"Neumím toho zatím dost, abych mluvil/a.  nebo Umím jen málo gramatiky a slovíček a až toho budu umět víc, tak začnu mluvit. anebo Mluvit se můžu naučit jen když budu žít v zahraničí a poslouchat rodilé mluvčí, kteří neumí česky, to mě pak přinutí mluvit. či Nemám slovní zásobu a neumím říct to, co chci, a proto se musím nejdřív naučit spoustu slovíček."

  Nic z toho NEMUSÍŠ umět a ani čekat na ideální podmínky.  Mluvit anglicky s tím co znáš, tady a teď můžeš i jinak.

 

Mluvím. Mluvíš. Mluvíme.

Slovy vyjadřujeme, co chceme, nechceme, co si přejeme, co milujeme anebo si říkáme o pomoc. Když tvoje angličtina postrádá dovednost říkat nahlas co chceš anebo jak se cítíš, veškeré tvoje znalosti jsou k ničemu, protože na dovolené budeš stále dokola zažívat pocity studu a hanby za to, že jsi se zase neodvážil/a promluvit a ani to kafe si neobjednáš. Budeš se dál vyhýbat komunikaci s kolegy, protože se budeš bát, že tvoje angličtina není dost dobrá na to, abys promluvil/a. A zažiješ nepříjemný pocit selhání, když tvoje děti budou potřebovat motivovat k angličtině, ale jak je můžeš motivovat, když sama nedokážeš promluvit anglicky?

Vše je o správném přístupu a tvém rozhodnutí něco změnit. 

Netrénuješ? Nemluvíš.

Aktivní komunikace v cizím jazyce je otázkou tréninku. Když netrénuješ, nejsi zvyklá/ý na svůj hlas, který 'mluví' anglicky. Nedokážeš přemýšlet anglicky, protože když píšeš, tak máš čas si všechno překládat z češtiny a ladit do dokonalosti, ale když mluvíš, tak ladit dokonalost jde jen těžce a pomalu a kvůli tomu dlouze hledáš slovaskládáš větu. Když čteš, tak si můžeš vyhledat slovíčka a tak porozumět textu. Ale jak trénovat mluvení a porozumění, když nežiju v zahraničí anebo nemám příležitosti mluvit anglicky?

I malé děti mluví...

Jak se malé děti učí používat svůj rodný jazyk? Učí se vůbec? Jak to, že jim nikdo neříká, "tak Aničko, teď jdeme na tu výslovnost a za chvíli budeme mít hodinku konverzace". A přece se jazyk naučí od úplné nuly....

Rozmluv svoji angličtinu za 7 dní

Je intenzivní výzva, která ti pomůže opravdu mluvit, komunikovat a používat angličtinu aktivně každý den, a tím tě prokazatelně posune o jednu jazykovou úroveň výš. 7 dní s angličtinou obsahuje:

  • 7denní trénink - každý den 1 trénink, kde ti postupně odhalím a ukážu nejkratší cestu k aktivnímu používání angličtiny a kdy ty budeš opravdu mluvit anglicky (celkem 140 minut video tréninků s akční výzvou, ukázkami a příklady z praxe) 
  •  akční checklist a pracovní sešit pro vytvoření každodenního mluvícího rituálu a zvyku
  •  2x 10minutová individuální živá video konverzace v angličtině
  •  2x telefonický rozhovor v angličtině na konkrétní téma s výzvou k akci
  •  expertní zpětná vazba na tvé komunikační dovednosti - pomůžu ti s odstraněním tvých bloků a strachů z mluvení
  •  inspirační knihovna k trvalému zavedení mluvení do tvého každodenního života
  •  podpora a sdílení v soukromé FB skupině, kde proběhne 3x živé vysílání, kterého se aktivně zúčastníš a budeš mluvit anglicky mezi lidmi a s lidmi, kteří tě podpoří, protože mají stejný cíl

Bonusy, které dostaneš hned po zaplacení objednávky.

Urychlí čekání na výzvu a usnadní ti rozmluvení tvé angličtiny

Výzva poběží při minimálním počtu 10 a maximálním počtu 20 účastníků.

V této výzvě mám místo jen pro několik lidí

Lidem v mých kurzech a programech se maximálně věnuji. Všechny je znám a vím o jejich bolestech a překážkách ve vztahu k angličtině. Tato výzva není výjimkou. Abych poskytla nejlepší podporu, nabízím jen omezený počet míst.

Rozhodni se teď a rezervuj si můj čas pro sebe a rozmluv svoji angličtinu za 7 dní. 

Aktuální volné termíny výzvy: 

 9.1.2023-15.1.2023